Wizzair skrydžiai iš Vilniaus


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

Pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus

Pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinio Lietuvos sostinės oro uosto. Skrydžių į įvairias pasaulio šalis padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai emigrantai grįžta namo, o turistai lekia į įvairiausias pasaulio šalis, norėdami patirti kažką naujo, turiningai praleisti atostogas. „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Londoną vasaros sezonu yra ypač populiarūs tarp lietuvių. Pasirūpinkite lėktuvo bilietais iš anksto ir pamatykite Londoną už mažesnę kainą.

Pigūs skrydžiai vykdomi:

  • pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Angliją;
  • pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Ispaniją;
  • pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Vengriją;
  • pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Latviją;
  • Ir kita.

Su „Wizzair“ pigūs skrydžiai iš Vilniaus būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „Wizzair“ pigiausi skrydžiai būna tada, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.