Wizzair skrydžiai į Vokietiją


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

„Wizzair“ skrydžiai į Vokietiją

„Wizzair“ skrydžiai į Vokietiją vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinio Lietuvos sostinės oro uosto. Skrydžių į įvairias pasaulio šalis padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai turistai lekia į šalį, norėdami turiningai praleisti atostogas, susipažinti su vietinių žmonių kultūra, paragauti tradicinių patiekalų, išgerti tikro vokiško alaus. Vokietija kiekvieną turistą stebina unikaliais miestais, tikriausiai pats populiariausias – Berlynas. Nuvykę į Berlyną galėsite aplankyti įdomiausias ir populiariausias miesto vietas, patirti neišdildomų įspūdžių.

Skrydžiai vykdomi:

  • „Wizzair“ skrydžiai į Vokietiją iš Vilniaus;
  • „Wizzair“ skrydžiai į Vokietiją iš Kauno;
  • „Wizzair“ skrydžiai į Vokietiją iš Rygos.

Su „Wizzair“ pigūs skrydžiai į Vokietiją būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „Wizzair“ pigiausi skrydžiai būna tada, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.