Wizzair skrydžiai į Norvegiją


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

„Wizzair“ bilietai į Norvegiją kainuos pigiau, jeigu jais pasirūpinsite iš anksto, vos susiplanavę kelionę. Susiplanuokite kelionę ir pamatykite įdomiausias Norvegijos vietas ir miestus, praleiskite turiningai laiką šalyje ir susipažinkite su vietinių žmonių kultūra bei tradicijomis.

„Wizzair“ skrydžiai į Norvegiją

„Wizzair“ skrydžiai į Norvegiją iš Vilniaus vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžiai vyksta iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Su „Wizzair“ skrydžiai į Norvegiją dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į šalį, norėdami susipažinti su vietinių tradicijomis ir kultūra, turiningai praleisti laisvalaikį, aplankyti unikaliausius objektus ir lankytinas vietas.

„Wizzair“ bilietai į Norvegiją

Pigūs skrydžiai į Norvegiją „Wizzair“ būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigūs „Wizzair“ skrydžiai į Norvegiją būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.