Wizzair skrydžiai į Londoną


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

„Wizzair“ skrydžiai į Londoną

„Wizzair“ skrydžiai į Londoną vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinio Lietuvos sostinės oro uosto. Skrydžių į įvairias pasaulio šalis padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai turistai lekia į Anglijos sostinę, norėdami turiningai praleisti atostogas, susipažinti su vietinių žmonių kultūra ir tradicijomis, kasdieniniu gyvenimu. Londonas yra pašėlęs miestas, turintis daug lankytinų vietų: parkų, muziejų, pilių. Jeigu norite praleisti savo atostogas turiningai, pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, o jus dominančius objektus pasižymėkite žemėlapyje. Turėdami žemėlapį lengviau susiorientuosite mieste, nepasiklysite.

Skrydžiai vykdomi:

Su „Wizzair“ pigūs skrydžiai į Londoną būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „Wizzair“ pigiausi skrydžiai būna tada, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.