Wizzair skrydžiai į Angliją


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

„Wizzair“ skrydžiai į Angliją

„Wizzair“ skrydžiai į Angliją iš Lietuvos vykdomi iš tarptautinio Vilniaus oro uosto arba iš Kauno oro uosto. Skrydžių į įvairias pasaulio šalis padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai turistai lekia į Angliją, norėdami turiningai praleisti atostogas, susipažinti su vietinių žmonių kultūra ir tradicijomis, kasdieniniu gyvenimu. Tikriausiai pats populiariausias Anglijos miestas – Londonas. Londonas yra pašėlęs, turintis daug lankytinų vietų: parkų, muziejų, pilių. Jeigu norite praleisti savo atostogas turiningai, pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, o jus dominančius objektus pasižymėkite žemėlapyje. Turėdami žemėlapį lengviau susiorientuosite mieste, nepasiklysite.

Skrydžiai vykdomi:

  • „Wizzair“ skrydžiai į Angliją iš Vilniaus;
  • „Wizzair“ skrydžiai į Angliją iš Kauno;
  • „Wizzair“ skrydžiai į Angliją iš Rygos.

Su „Wizzair“ pigūs skrydžiai į Angliją būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „Wizzair“ pigiausi skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.