Wizzair skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus ir į jį pasipildo nuolatos. Skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, o jų padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu. Per šventes daugelis turistų nori pamatyti kaip tam tikrose šalyse yra švenčiamos Kalėdos ar Naujieji metai, o vasarą tikisi iš ties turiningų ir įdomių atostogų. Pasižiūrėkite kokie „Wizzair“ skrydžių tvarkaraščiai bus jūsų planuojamos skrydžio datos metu ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus iš anksto.

Skrydžių iš Vilniaus tvarkaraštis yra iš ties ilgas. Iš Vilniaus oro uosto su „Wizzair“ skrydžiai vykdomi į įvairius pasaulio miestus. Planuodami skrydį, iš anksto pasižiūrėkite ar oro bendrovė netaiko nuolaidų. Nepraleiskite pigių bilietų pasiūlymų ir aplankykite mylimą šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

Jeigu jus domina apie „Wizzair“ informacija, ją galite susirasti oro linijų bendrovės internetiniame tinklapyje: www.wizzair.com