Wizzair skrydžių tvarkaraštis iš Rygos


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Rygos

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Rygos ir į jį pasipildo nuolatos. Skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, o jų padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu. Per šventes daugelis turistų nori pamatyti kaip tam tikrose šalyse yra švenčiamos Kalėdos ar Naujieji metai, o vasarą tikisi iš ties turiningų ir įdomių atostogų. Pasižiūrėkite kokie „Wizzair“ skrydžių tvarkaraščiai bus jūsų planuojamos skrydžio datos metu ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus iš anksto.

Rygos oro uosto tvarkaraštis

„Wizzair“ tvarkaraštis Ryga – X (kitos šalies miestas) yra atnaujinamas nuolatos. Iš Rygos su „Wizzair“ vykdomi skrydžiai žymiai dažnesni nei iš Lietuvos. Taip pat iš Rygos ir į ją skrenda labai daug lėktuvų, nes tarptautinis Rygos oro uostas yra iš ties didelis, galintis priimti daug keleivių. Jeigu jums reikiamu metu nevykdomi su „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus, rinkitės skrydžius iš Rygos oro uosto ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu laikotarpiu.

Skrydžiai su „Wizzair“ iš Rygos vykdomi į daugelį miestų. Populiariausi skrydžiai: