Wizzair skrydžių tvarkaraštis iš Londono


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Londono

„Wizzair“ skrydžių tvarkaraštis iš Londono ir į jį pasipildo nuolatos. Skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, o jų padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu. Per šventes daugelis turistų nori pamatyti kaip tam tikrose šalyse yra švenčiamos Kalėdos ar Naujieji metai, o vasarą tikisi iš ties turiningų ir įdomių atostogų. Pasižiūrėkite kokie „Wizzair“ skrydžių tvarkaraščiai bus jūsų planuojamos skrydžio datos metu ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus iš anksto.

„Wizzair“ skrydžiai iš Londono į Lietuvą

Pigūs „Wizzair“ skrydžiai iš Londono į Vilnių būna tada, kai oro linijų bendrovė siūlo lėktuvo bilietus su akcija arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite svajonių šalį jums patogiu metu už mažesnę kainą. Taip pat jeigu norite už lėktuvo bilietus mokėti pigiau, juos galite įsigyti iki skrydžio pradžios likus pusei metų. Tokiu metu „Wizzair“ oro linijų bendrovė pateikia bilietus už iš ties prieinamą kainą.