Wizzair akcijos


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizzair“ akcijos

Su „Wizzair“ akcijos taikomos labai dažnai. Kiekvienas turistas gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus su akcija ir aplankyti savo svajonių šalį jam patogiu metu už mažesnę kainą. Taip pat „Wizz Air“ akcijos – paskutinės minutės bilietai, kurie yra iš ties pigūs. Nepraleiskite „Wizzair“ pigių bilietų pasiūlymų ir nusipirkite juos nieko nedelsę, kadangi bilietai už labai mažą kainą parduodami itin greitai.

„Wizzair“ akcija studentams

„Wizz Air“ akcijos skrydžiams yra iš ties viliojančios. Oro linijų bendrovė siūlo studentų grupėms gauti 20 % nuolaidą ir pamatyti svajonių šalį dar pigiau. Svarbiausia, kad užsakinėjant tokius bilietus, grupėje žmonių būtų ne mažiau nei 90 % studentų, ne vyresnių nei 25 metai. Wizzair.lt skrydžiai užsakomi labai paprastai, vos per kelias minutes, o juos užsakyti kiekvienas gali internetu.

Jeigu dažnai skrendate su „Wizzair“, išpardavimas jums tikrai ne naujiena. Oro linijų bendrovė rūpinasi visais savo klientais ir stengiasi parūpinti lėktuvo bilietus kuo geresnėmis kainomis. Nepamirškite akcijų grupiniams bilietams – jeigu keliausite su 11 ir didesne žmonių grupe, gausite iš ties daug nuolaidų ir puikių pasiūlymų.