Wizzair akcijos


Vengrijai priklausanti „Wizz Air“ skrydžių kompanija yra įsikūrusi Vengrijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, įkurta 2003 metais. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. Vienas iš mažesnių oro uostų, kuriame aviakompanija teikia savo paslaugas, yra Vilniaus oro uostas. Skraidinama ir iš/į Kauno bei Palangos oro uostus.

Bendrovė yra viena iš pagrindinių oro linijų paslaugų tiekėjų Vidurio ir Vakarų Europoje, siūlanti pigius ir paskutinės minutės skrydžius. Proga įsigyti ,,Wizz Air” bilietus pigiau pasitaiko palyginti dažnai, tad daug keliaujantiems siūlome sekti mūsų naujienas apie ,,Wizz Air” akcijas. „Wizz Air“ lėktuvų parką sudaro nauji „A320s“, „A321ceo“ ir „Airbus“ klasės orlaiviai, padedantys sumažinti kainų bazę bei oro taršos rodiklį. 

„Wizz  Air“ akcijų sąlygos

„Wizz Air“ skrydžių bilietams akcijos taikomos labai dažnai, todėl kiekvienas turistas gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus su akcija ir aplankyti savo svajonių šalį jam patogiu metu už mažesnę kainą. „Wizz Air“ paskutinės minutės bilietai yra itin pigūs, todėl rinktis šias oro linijas rekomenduojame ne tik turistams, bet ir verslo reikalais skraidantiems arba dažnai keliaujantiems asmenims. Nepraleiskite „Wizz Air“ pigių bilietų pasiūlymų ir nusipirkite juos nieko nedelsę, kadangi bilietai už labai mažą kainą parduodami itin greitai! „Wizz Air“ lėktuvų bilietų kainos prasideda vos nuo 8,93 Eur.* Panašiomis kainomis siūlomi bilietai į įvairius Vakarų, Vidurio ir Rytų Europos miestus, skristi su „Wizz Air“ yra patogu, greita ir saugu.

* Apytikslė kaina „Wizz Air“ akcijų metu. Daugiau informacijos https://skrendu.lt/lt/cheap-flights/wizzair-airlines

„Wizz Air“ bilietai pigiau

Pigesni ,,Wizz Air” bilietai leidžia aviakompanijai išlikti konkurencingai rinkoje, todėl ,,Wizz Air“ akcijos skrydžiams yra iš tiesų viliojančios – tokie pasiūlymai, kaip 20 proc. nuolaida visiems skrydžiams ar 50 proc. nuolaida antram bilietui yra dažni, tačiau reikia sekti naujienas internete. Dažnu atveju ,,Wizz Air” skrydžių bendrovės lėktuvų bilietams taikomos akcijos į konkrečius miestus ar konkrečiais maršrutais. Pasinaudoję akcijų pasiūlymais galite įsigyti kelionę už puikią kainą. O jei dar nežinote, kurį pasaulio kampelį norite aplankyti, būtent renkantis pasiūlymus mažesne kaina, galima apsispręsti, kokią naują, dar nepažįstamą šalį / miestą aplankyti. 

,,Wizz Air” išpardavimai

Jeigu dažnai skrendate su „Wizz Air“, išpardavimas jums tikrai ne naujiena. Oro linijų bendrovė rūpinasi visais savo klientais ir stengiasi pasiūlyti lėktuvo bilietus kuo geresnėmis kainomis. Aviakompanija ,,Wizz Air” – tai greičiausiai besivystančios oro linijos Europoje, kurios dažnai suteikia vienadienes nuolaidas bilietams, pavyzdžiui, per juodąjį penktadienį. Apsilankę Skrendu.lt svetainėje galite rasti pigių skrydžių bilietų pasiūlymų su ,,Wizz Air’’ į įvairias pasaulio šalis.