Pigūs skrydžiai su Wizzair


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

Pigūs skrydžiai su „Wizzair“

Pigūs skrydžiai su „Wizzair“ vykdomi kiekvieną savaitę iš įvairių oro uostų, ne tik Lietuvos, bet ir Vengrijos, Anglijos bei kitų. Skrydžių padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai emigrantai grįžta namo, o turistai lekia į įvairiausias pasaulio šalis, norėdami patirti kažką naujo, turiningai praleisti atostogas.

„Wizzair“ pigūs bilietai

„Wizzair“ pigūs skrydžiai būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat „Wizzair“ bilietai pigiau kainuoja, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

„Wizzair“ pigūs bilietai studentų grupėms

„Wizzair“ bilietai pigiau vilioja studentus, kadangi užsisakę oro bendrovės tinklapyje bilietus studentai gauna 20 % nuolaidą. Svarbiausia, kad užsakinėjant tokius bilietus, grupėje žmonių būtų ne mažiau nei 90 % studentų, ne vyresnių nei 25 metai. Wizzair.lt skrydžiai užsakomi labai paprastai, vos per kelias minutes, o juos užsakyti kiekvienas gali internetu.

Norintys daugiau sužinoti į kurias šalis vykdomi „Wizzair“ pigūs skrydžiai, apie tai gali pasidomėti oro bendrovės internetiniame tinklapyje: www.wizzair.com