Bilietai Wizzair skrydžiams


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

Bilietai „Wizzair“ skrydžiams

Su „Wizzair“ pigūs skrydžiai būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigios bilietų kainos būna tada, kai „Wizzair“ paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

Bilietai su „Wizzair“ skrydžiams iš Lietuvos

Bilietai „Wizzair“ skrydžiams iš Lietuvos visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašūs, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai į užsienį vyksta turistai arba užsienyje gyvenantys žmonės grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai šalys sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietai „Wizzair“ skrydžiams taip pat yra gana brangūs perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Bilietai „Wizzair“ skrydžiams internetu užsakomi labai paprastai, vos keleto mygtukų paspaudimu. Užsisakykite lėktuvo bilietus iš anksto ir aplankykite savo svajonių šalį jums patogiu metu.

Įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir keliaukite su „Wizzair“ į įvairias pasaulio šalis už mažesnę kainą!