Skrydžiai su Wizzair


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

Skrydžiai su „Wizzair“

Skrydžiai su „Wizzair“ vykdomi kiekvieną dieną iš įvairių oro uostų. Nors „Wizzair“ yra Vengrijos oro linijų bendrovė, tačiau jinai vykdo skrydžius ir iš Lietuvos bei kitų Europos oro uostų. Pigūs skrydžiai su šia oro linijų bendrove būna labai dažnai. Svarbiausia nepraleisti pateikiamų pasiūlymų ir juos nusipirkti pirmiems. Stebėkite kokias nuolaidas ar akcijas siūlo „Wizzair“ ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už mažesnę kainą.

„Wizzair“ skrydžiai grupėms

Su „Wizzair“ skrydžiai grupėms yra iš ties viliojantys. Oro linijų bendrovė siūlo 11 arba daugiau žmonių grupei pigesnius bilietus. Žmonių grupėms taikomos nuolaidos ir ypatingi, specialūs pasiūlymai. Taip pat Wizzair.lt skrydžiai vilioja studentus, kadangi užsisakant oro bendrovės tinklapyje bilietus, studentams taikoma 20 % nuolaida. Svarbiausia, kad užsakinėjant tokius bilietus, grupėje žmonių būtų ne mažiau nei 90 % studentų, ne vyresnių nei 25 metai. Wizzair.lt skrydžiai užsakomi labai paprastai, vos per kelias minutes, o juos užsakyti kiekvienas gali internetu.