Wizzair skrydžio keitimas


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizz Air“ skrydžio keitimas

Kartais gyvenime nutinka įvairiausių neprognozuojamų dalykų, dėl kurių reikia atidėti atostogas arba visiškai jas nutraukti. Norint pakeisti skrydį, įsigijus bilietus iš „Wizz Air“ oro linijų bendrovės, reikia kreiptis į aviakompanijos skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote lėktuvo bilietus, administratorių. „Wizz Air“ skrydžio keitimo mokestis priklauso nuo to, ką žadate pakeisti.

„Wizz Air“ skrydžio datos pakeitimas

„Wizz Air“ bilietų datos keitimas galimas iki skrydžio pradžios likus ne mažiau kaip 3 valandoms, iki oficialiai numatyto skrydžio laiko. Žinoma, atlikti skrydžio keitimą galėsite tik tuo atveju, jeigu lėktuve bus laisvų vietų. „Wizz Air“ bilieto datos pakeitimas kainuoja nuo 10 – 60 eurų už vieno keleivio skrydį.

„Wizz Air“ skrydžio keitimas – optimali galimybė kiekvienam, negalinčiam skristi numatytu laiku. Pasinaudokite šia galimybe ir nepraleiskite progos nuskristi į savo svajonių šalį kitu metu.