Wizzair registruotas bagažas


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizz Air“ registruotas bagažas

Keliaujant į įvairias pasaulio šalis, bagažas yra labai svarbus elementas bet kurioje kelionėje. Norint, kad atostogos būtų vykusios, jokiu būdu nereikia prisikrauti nereikalingų daiktų tam, kad nebūtų sunku nešti. Taip pat prisidėję per daugbagažo, turėsite susimokėti papildomų daiktų mokestį, todėl prieš keliaudami į šalį, pasižiūrėkite koks oras bus jūsų kelionės metu ir pasiimkite tik reikalingiausius daiktus.

„Wizz Air“ registruotas bagažas turi neviršyti 149 x 119 x 171 cm. „Wizz Air“ bagažo svoris gali būti iki 23 kg arba iki 32 kg. „Wizz Air“ kompanija leidžia gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo, todėl tai iš ties optimali galimybė žmonėms, kurie turi daug daiktų arba planuoja tam tikroje šalyje užsibūti kurį laiką. „Wizz Air“ bagažo kg priklauso nuo to, kokį svorį pasirinko keleivis. Iki skrydžio pradžios likus ne mažiau nei 4 valandoms, kiekvienas žmogus gali pasikeisti svorį iš 23 kg į 32 kg, bet ne atvirkščiai.

„Wizz Air“ registruoto bagažo kaina

Registruoto bagažo kaina priklauso nuo to, kur žmogus užsisakinėja paslaugą. Užsakant oro uoste, teks sumokėti žymiai daugiau, todėl oro linijų bendrovė skatina kiekvieną keleivį už bagažą susimokėti iš anksto ir sumokėti mažesnę kainą.

„Wizz Air“ registruotas bagažas – skysčiai

  • „Wizz Air“ registruotas bagažas – skysčiai gali būti gabenami ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose;
  • Šie talpos indeliai turi būti įdėti į vieną permatomą maišelį, kuris turi būti ne didesnis nei 1 l talpos. Plastikinis maišelis turi būti užklijuotas;
  • Šis bagažas turi būti pateiktas patikrai.

„Wizz Air“ bagažas – cigaretės yra kontroliuojamos. Daugiau informacijos apie galimas ir draudžiamas vežti prekes sužinosite užėję į oro bendrovės internetinį tinklapį.