Wizzair rankinis bagažas


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizz Air“ rankinis bagažas

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ leidžia kiekvienam keleiviui, išskyrus kūdikius, į lėktuvo saloną pasiimti rankinį bagažą. „Wizz Air“ rankinis bagažas (mažas) turi tilpti po keleivio sėdyne arba bagažo lentynoje, esančioje viršuje. Tokio bagažo išmatavimai: 42 x 32 x 25 cm, o svoris yra neribojamas. „Wizz Air“ bagažas (didelis) turi sverti ne daugiau kaip 10 kg, jo išmatavimai: 56 x 45 x 25 cm. „Wizz Air“ bagažo kaina – didelį bagažą žmogus gali gabenti už papildomą 10 eurų mokestį.

„Wizzair“ bagažas – skysčiai

  • „Wizzair“ bagažas – skysčiai gali būti gabenami ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose;
  • Šie talpos indeliai turi būti įdėti į vieną permatomą maišelį, kuris turi būti ne didesnis nei 1 l talpos. Plastikinis maišelis turi būti užklijuotas;
  • Šis bagažas turi būti pateiktas patikrai.

„Wizz Air“ rankinis bagažas lėktuve turi būti laikomas po kėde, kuri yra priešais keleivio vietą. Taip pat bagažas gali būti padėtas viršutinėje lentynoje, esančioje virš keleivio. Platesnė informacija apie negalimų daiktų gabenimą, apie „Wizz Air“ bagažą – alkoholį ir kita, pateikiama oro bendrovės internetiniame tinklapyje.