Registracija Wizzair skrydžiui


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

Registracija „Wizz Air“ skrydžiui

Registracija „Wizz Air“ skrydžiui yra labai paprasta. Užregistruoti lėktuvo bilietus galite netgi keliais būdais. Pateikiame pagrindinius skrydžių registravimo būdus.

„Wizz Air“ registracija internetu („Wizz Air“ check in)

„Wizzair“ registracija internetu („Wizz Air“ check in) – tai paslauga, pati populiariausia tarp jaunimo. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „Wizz Air“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau. Su „Wizz Air“ registracija yra labai greita ir paprasta, ją gali atlikti bet kas. Rezervuojant internetu, atsispausdinkite įlipimo kortelę ir ją pateikite kartu su asmens tapatybės dokumentais prie įlipimo laiptų. Neturėdami įlipimo kortelės, turėsite sumokėti 30 eurų mokestį, kad jinai būtų atspausdinta oro uoste.

„Wizz Air“ registracija oro uoste kainuoja 10 eurų. Išvykimo dieną registracijos mokestis padidėja iki 30 eurų. Tai nėra dideli pinigai, tačiau optimaliausia galimybė – „Wizz Air“ check-in internetu.