Informacija apie bilietus


„Wizz Air“ kompanija – įsikūrusi Večese, Bulgarijoje. Tai mažų sąnaudų oro bendrovė, priklausanti Vengrijai, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Pagrindiniais investuotojais buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. „Wizz Air“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizz Air“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

Informacija apie bilietus

Lėktuvo bilietai „Wizz Air“ oro bendrovės kainuoja įvairiai. Jeigu turistai perka lėktuvo bilietus iki skrydžio datos likus maždaug pusei metų, už juos turi galimybę susimokėti žymiai mažiau, nei mokėtų iki skrydžio likus porai dienų. Taip pat „Wizz Air“ dažnai paskelbia itin pigius bilietus, bilietus su akcija, kurių kaina yra iš ties maža. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir nusipirkite jums reikiamus lėktuvo bilietus už dar mažesnę kainą.

Brangūs lėktuvų bilietai „Wizz Air“

Brangūs lėktuvų bilietai „Wizz Air“ oro bendrovės būna juos perkant vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

„Wizz Air“ bilietai – registracija

Lėktuvo bilietai „Wizz Air“ oro bendrovės užregistruojami labai paprastai. Pateikiamas pagrindinis būdas, norint užsiregistruoti bilietus.

„Wizz Air“ bilietai internetu

„Wizz Air“ bilietai internetu – tai paslauga, pati populiariausia tarp jaunimo. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. Wizzair.lt bilietų registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau. Nepamirškite, kad oro uoste tikrintojams turi būti pateikiami „Wizz Air“ bilietai atspausdinti. Tokiu būdu „Wizzair“ bilietų tikrinimas bus greitesnis ir nesukels papildomų nepatogumų.

Su „Wizz Air“ skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną į pačias įvairiausias pasaulio šalis, iš įvairių oro uostų. Platesnė informacija apie bilietus pateikiama „Wizz Air“ internetiniame puslapyje. Užeikite į wizzair.lt bilietų skyrelį ir pamatykite jums reikiamą informaciją greitai bei patogiai.