Wizzair lėktuvų parkas


„Wizzair – tai Vengrijos oro linijų bendrovė, įkurta 2003 metais, rugsėjo mėnesį. Nors „Wizzair“ ir priklauso Vengrijai, tačiau šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Večese, Bulgarijoje. Pagrindinis investuotojas, kuriant šią oro bendrovę, buvo JAV kompanija „Indigo Partners“. Kiekvieną dieną „Wizzair“ aptarnauja milijonus žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Oro linijų bendrovė turi nemažai lėktuvų, kurie skraidina ne tik iš Vengrijos, Bulgarijos, bet ir iš Lietuvos, Latvijos ir kitų oro uostų. „Wizzair“ skrydžiai vykdomi įvairiomis kryptimis, į skirtingus miestus.

„Wizzair“ lėktuvų parkas

Šiuo metu „Wizzair“ lėktuvų parkas yra atnaujintas ir itin modernizuotas. Skrydžių bendrovė pasirūpino savo klientais ir investavo į naujus lėktuvus iš ties nemažą sumą pinigų. „Wizzair“ lėktuvai skraido į įvairias pasaulio šalis, todėl pasirinkę oro linijų bendrovės paslaugas, būsite užtikrinti, kad nuskrisite ne tik greitai, bet ir patogiai. „Wizzair“ skraidina iš mažesnių oro uostų, o didžiausia bazė yra Lenkijoje, Katovicų oro uoste. „Wizzair“ turi 64 lėktuvus ir dar 123 užsakytus.

„Wizzair“ lėktuvai yra įvairių dydžių ir modelių. Vieni talpina daugiau žmonių, kiti mažiau. Daugiau žmonių talpinantys lėktuvai, dažniausiai, yra siunčiami į tolimesnes pasaulio šalis.